24.10.2026 10:00 • England • National League N/S 2026

Macclesfield FC - Hereford FC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Macclesfield FC versus Hereford FC se va întâmpla la ora 10:00 pe 24.10.2026.

Macclesfield FC
Macclesfield FC
—
Hereford FC
Hereford FC

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Macclesfield FC vs Hereford FC de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Macclesfield FC cu cote -135 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Over/Under 1.5
Over
100%
1 din 1 de tipsteri
Home Draw Away
Macclesfield FC
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Macclesfield FC - Hereford FC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, bukerror (1724 în clasament) în Profitul general, prezice 1.9 în profit, mizând 10 la Over (-526) pe piață Over/Under 1.5. De o altă parte, tipster EROY (1811 în clasament) pariază pe -135 pentru Macclesfield FC pe piață (Home Draw Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 7.4.

bukerror
bukerror
Clasament: 1724/1966
Profit: -185.29
Over/Under 1.5
-526 for Over
10/10
Profit estimat 1.90
EROY
EROY
Clasament: 1811/1966
Profit: -276.78
Home Draw Away
-135 for Macclesfield FC
10/10
Profit estimat 7.40

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Macclesfield FC - Hereford FC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, bukerror (with -1.19% yield general) prezice să obțină 1.9 profit, mizând pe 10 la Over (-526) pe piață Over/Under 1.5. Atunci, este EROY cu -2.97% yield. Mizează 10 pentru Macclesfield FC (-135) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 7.4.

bukerror
bukerror
Clasament: 714/1966
Yield: -1.19%
Over/Under 1.5
-526 for Over
10/10
Profit estimat 1.90
EROY
EROY
Clasament: 840/1966
Yield: -2.97%
Home Draw Away
-135 for Macclesfield FC
10/10
Profit estimat 7.40

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Macclesfield FC - Hereford FC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! bukerror, cu ODI de la 13.77 mizează 10 pe cote -526 pentru Over pe piața Over/Under 1.5. Aceasta pot să aducă 1.9 profit. EROY (ODI: 11.83) plasează pentru a obține un profit de 7.4, punând o miză 10 pe Macclesfield FC (-135) pe piață Home Draw Away.

bukerror
bukerror
Clasament: 204/1966
ODI: 13.77
Over/Under 1.5
-526 for Over
10/10
Profit estimat 1.90
EROY
EROY
Clasament: 222/1966
ODI: 11.83
Home Draw Away
-135 for Macclesfield FC
10/10
Profit estimat 7.40

Cele mai bune ponturi IA pentru Macclesfield FC vs Hereford FC

Ce rezultat pentru Macclesfield FC vs Hereford FC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 1.5, la cota -526, cu miză de 10, de la bukerror. Un pariu pe Macclesfield FC (-135) în piața Home Draw Away cu o miză de 10 de la EROY este un alt favorit IA.

Over/Under 1.5
-526 for Over
10/10
Profit estimat 1.90
Home Draw Away
-135 for Macclesfield FC
10/10
Profit estimat 7.40

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Macclesfield FC vs Hereford FC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Macclesfield FC (cote de -135). În timp ce o victorie pentru Hereford FC (+280) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+127).

1 100%
X 0%
2 0%

Macclesfield FC vs Hereford FC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-526 pentru Over (Over/Under 1.5)
Pronostic 2:
Cotele de pariere-135 pentru Macclesfield FC (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil