24.09.2026 04:00 Republic of Korea KBO 2026

LG Twins - Lotte Giants Predicțiile și Sfaturile de pariu

LG Twins versus Lotte Giants se va întâmpla la ora 04:00 pe 24.09.2026.

LG Twins
LG Twins
Lotte Giants

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru LG Twins vs Lotte Giants de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Lotte Giants cu cote +139 din 2 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Lotte Giants
100%
2 din 2 de tipsteri
Over/Under 7.5
Over
100%
2 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru LG Twins - Lotte Giants după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, bukerror (28 în clasament) în Profitul general, prezice 7.3 în profit, mizând 10 la Over (-137) pe piață Over/Under 7.5. De o altă parte, tipster Orythree (1233 în clasament) pariază pe -137 pentru Over pe piață (Over/Under 7.5), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 7.3. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1458 acest sezon) – Henry258, prezice să obțină 14.3 în plus mizând 10 pe +143 pentru Lotte Giants pe piață Home Away.

bukerror
bukerror
Clasament: 28/1654
Profit: 156.64
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Orythree
Orythree
Clasament: 1233/1654
Profit: -68.66
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Henry258
Henry258
Clasament: 1458/1654
Profit: -195.12
Home Away
+143 for Lotte Giants
10/10
Profit estimat 14.30
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1751/1654
Profit: -26477.2
Home Away
+139 for Lotte Giants
10/10
Profit estimat 13.90

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci LG Twins - Lotte Giants după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, bukerror (with 2.04% yield general) prezice să obțină 7.3 profit, mizând pe 10 la Over (-137) pe piață Over/Under 7.5. Atunci, este Orythree cu -0.69% yield. Mizează 10 pentru Over (-137) pe piață Over/Under 7.5. Profitul estimat este 7.3. Henry258 (-1.6% yield) pariază +143 pe Lotte Giants pe piață Home Away. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 14.3 dacă este corect.

bukerror
bukerror
Clasament: 460/1654
Yield: 2.04%
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Orythree
Orythree
Clasament: 568/1654
Yield: -0.69%
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Henry258
Henry258
Clasament: 611/1654
Yield: -1.6%
Home Away
+143 for Lotte Giants
10/10
Profit estimat 14.30
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1280/1654
Yield: -19.19%
Home Away
+139 for Lotte Giants
10/10
Profit estimat 13.90

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru LG Twins - Lotte Giants după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Henry258, cu ODI de la 35.18 mizează 10 pe cote +143 pentru Lotte Giants pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 14.3 profit. Orythree (ODI: 7.73) plasează pentru a obține un profit de 7.3, punând o miză 10 pe Over (-137) pe piață Over/Under 7.5. Al treilea în clasamentul general (ODI: 7.49), bukerror a ales piața Over/Under 7.5 plasând o miză de 10 pe cote de -137 pentru Over, estimând un profit de 7.3.

Henry258
Henry258
Clasament: 101/1654
ODI: 35.18
Home Away
+143 for Lotte Giants
10/10
Profit estimat 14.30
Orythree
Orythree
Clasament: 217/1654
ODI: 7.73
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
bukerror
bukerror
Clasament: 220/1654
ODI: 7.49
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1748/1654
ODI: -29039.0
Home Away
+139 for Lotte Giants
10/10
Profit estimat 13.90

Cele mai bune ponturi IA pentru LG Twins vs Lotte Giants

Ce rezultat pentru LG Twins vs Lotte Giants prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 7.5, la cota -137, cu miză de 10, de la bukerror. Un pariu pe Over (-137) în piața Over/Under 7.5 cu o miză de 10 de la Orythree este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Lotte Giants în piața Home Away, pe care Henry258 pariază 10 la cota +143.

Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Over/Under 7.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Home Away
+143 for Lotte Giants
10/10
Profit estimat 14.30
Home Away
+139 for Lotte Giants
10/10
Profit estimat 13.90

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci LG Twins vs Lotte Giants. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Lotte Giants (odds of +139). O victorie pentru LG Twins (-169) a strâns 0% din voturi.

1 0%
2 100%

LG Twins vs Lotte Giants Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-137 pentru Over (Over/Under 7.5)
Pronostic 2:
Cotele de pariere+143 pentru Lotte Giants (Home Away)
Joacă în mod responsabil