20.10.2026 00:10 • China • ATP Challenger Guangzhou 2026

Kasidit Samrej - Rio Noguchi Predicțiile și Sfaturile de pariu

Kasidit Samrej versus Rio Noguchi se va întâmpla la ora 00:10 pe 20.10.2026.

Kasidit Samrej
—
Rio Noguchi

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Kasidit Samrej vs Rio Noguchi de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Kasidit Samrej cu cote +181 din 2 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Kasidit Samrej
100%
2 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Kasidit Samrej - Rio Noguchi după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Noizyfoxxx (1893 în clasament) în Profitul general, prezice 11.97 în profit, mizând 7 la Kasidit Samrej (+171) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster fizz06 (1976 în clasament) pariază pe +181 pentru Kasidit Samrej pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 18.1.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Clasament: 1893/1913
Profit: -718.56
Home Away
+171 for Kasidit Samrej
7/10
Profit estimat 11.97
fizz06
fizz06
Clasament: 1976/1913
Profit: -2012.58
Home Away
+181 for Kasidit Samrej
10/10
Profit estimat 18.10

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Kasidit Samrej - Rio Noguchi după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, fizz06 (with -4.26% yield general) prezice să obțină 18.1 profit, mizând pe 10 la Kasidit Samrej (+181) pe piață Home Away. Atunci, este Noizyfoxxx cu -7.22% yield. Mizează 7 pentru Kasidit Samrej (+171) pe piață Home Away. Profitul estimat este 11.97.

fizz06
fizz06
Clasament: 931/1913
Yield: -4.26%
Home Away
+181 for Kasidit Samrej
10/10
Profit estimat 18.10
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Clasament: 1116/1913
Yield: -7.22%
Home Away
+171 for Kasidit Samrej
7/10
Profit estimat 11.97

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Kasidit Samrej - Rio Noguchi după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! fizz06, cu ODI de la -45.56 mizează 10 pe cote +181 pentru Kasidit Samrej pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 18.1 profit. Noizyfoxxx (ODI: -126.26) plasează pentru a obține un profit de 11.97, punând o miză 7 pe Kasidit Samrej (+171) pe piață Home Away.

fizz06
fizz06
Clasament: 1889/1913
ODI: -45.56
Home Away
+181 for Kasidit Samrej
10/10
Profit estimat 18.10
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Clasament: 1933/1913
ODI: -126.26
Home Away
+171 for Kasidit Samrej
7/10
Profit estimat 11.97

Cele mai bune ponturi IA pentru Kasidit Samrej vs Rio Noguchi

Ce rezultat pentru Kasidit Samrej vs Rio Noguchi prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Kasidit Samrej în piața Home Away, la cota +181, cu miză de 10, de la fizz06. Un pariu pe Kasidit Samrej (+171) în piața Home Away cu o miză de 7 de la Noizyfoxxx este un alt favorit IA.

Home Away
+181 for Kasidit Samrej
10/10
Profit estimat 18.10
Home Away
+171 for Kasidit Samrej
7/10
Profit estimat 11.97

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Kasidit Samrej vs Rio Noguchi. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Kasidit Samrej (odds of +181). Iar, o victorie pentru Rio Noguchi (-233) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Kasidit Samrej vs Rio Noguchi Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+171 pentru Kasidit Samrej (Home Away)
Joacă în mod responsabil