21.10.2026 06:00 • Japan • J3 League 2026/2027

Kagoshima United - Kochi United SC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Kagoshima United versus Kochi United SC se va întâmpla la ora 06:00 pe 21.10.2026.

Kagoshima United
Kagoshima United
—
Kochi United SC
Kochi United SC

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Kagoshima United vs Kochi United SC de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Kochi United SC cu cote +665 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Correct Score
2:0
100%
1 din 1 de tipsteri
Home Draw Away
Kochi United SC
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Kagoshima United - Kochi United SC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, piotr1 (1744 în clasament) în Profitul general, prezice 29.64 în profit, mizând 6 la 2:0 (+494) pe piață Correct Score. De o altă parte, tipster supcio (2002 în clasament) pariază pe +665 pentru Kochi United SC pe piață (Home Draw Away), mizând 6 să obțină un profit estimat de la 39.9.

piotr1
piotr1
Clasament: 1744/1925
Profit: -266.6
Correct Score
+494 for 2:0
6/10
Profit estimat 29.64
supcio
supcio
Clasament: 2002/1925
Profit: -3295.91
Home Draw Away
+665 for Kochi United SC
6/10
Profit estimat 39.90

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Kagoshima United - Kochi United SC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, piotr1 (with -6.25% yield general) prezice să obțină 29.64 profit, mizând pe 6 la 2:0 (+494) pe piață Correct Score. Atunci, este supcio cu -8.41% yield. Mizează 6 pentru Kochi United SC (+665) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 39.9.

piotr1
piotr1
Clasament: 1062/1925
Yield: -6.25%
Correct Score
+494 for 2:0
6/10
Profit estimat 29.64
supcio
supcio
Clasament: 1178/1925
Yield: -8.41%
Home Draw Away
+665 for Kochi United SC
6/10
Profit estimat 39.90

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Kagoshima United - Kochi United SC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! piotr1, cu ODI de la -35.71 mizează 6 pe cote +494 pentru 2:0 pe piața Correct Score. Aceasta pot să aducă 29.64 profit. supcio (ODI: -1753.72) plasează pentru a obține un profit de 39.9, punând o miză 6 pe Kochi United SC (+665) pe piață Home Draw Away.

piotr1
piotr1
Clasament: 1876/1925
ODI: -35.71
Correct Score
+494 for 2:0
6/10
Profit estimat 29.64
supcio
supcio
Clasament: 1996/1925
ODI: -1753.72
Home Draw Away
+665 for Kochi United SC
6/10
Profit estimat 39.90

Cele mai bune ponturi IA pentru Kagoshima United vs Kochi United SC

Ce rezultat pentru Kagoshima United vs Kochi United SC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe 2:0 în piața Correct Score, la cota +494, cu miză de 6, de la piotr1. Un pariu pe Kochi United SC (+665) în piața Home Draw Away cu o miză de 6 de la supcio este un alt favorit IA.

Correct Score
+494 for 2:0
6/10
Profit estimat 29.64
Home Draw Away
+665 for Kochi United SC
6/10
Profit estimat 39.90

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Kagoshima United vs Kochi United SC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Kochi United SC(cote de +665). O victorie pentru Kagoshima United (-238) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate.

1 0%
X 0%
2 100%
Pronosticuri:
Cotele de pariere+494 pentru Kagoshima United 2:0 Kochi United SC

Kagoshima United vs Kochi United SC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+665 pentru Kochi United SC (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil