01.09.2026 13:00 Sweden Superettan 2026

Helsingborgs IF - Örebro SK Predicțiile și Sfaturile de pariu

Helsingborgs IF versus Örebro SK se va întâmpla la ora 13:00 pe 01.09.2026.

Helsingborgs IF
Helsingborgs IF
Orebro SK
Örebro SK

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Helsingborgs IF vs Örebro SK de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Örebro SK cu cote +200 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Örebro SK
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Helsingborgs IF - Örebro SK după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Wilhelmine (1500 în clasament) în Profitul general, prezice 16.0 în profit, mizând 8 la Örebro SK (+200) pe piață Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Clasament: 1500/1344
Profit: -3214.65
Home Draw Away
+200 for Örebro SK
8/10
Profit estimat 16.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Helsingborgs IF - Örebro SK după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Wilhelmine (with -6.41% yield general) prezice să obțină 16.0 profit, mizând pe 8 la Örebro SK (+200) pe piață Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Clasament: 775/1344
Yield: -6.41%
Home Draw Away
+200 for Örebro SK
8/10
Profit estimat 16.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Helsingborgs IF - Örebro SK după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Wilhelmine, cu ODI de la -3445.6 mizează 8 pe cote +200 pentru Örebro SK pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 16.0 profit.

Wilhelmine
Wilhelmine
Clasament: 1498/1344
ODI: -3445.6
Home Draw Away
+200 for Örebro SK
8/10
Profit estimat 16.00

Cele mai bune ponturi IA pentru Helsingborgs IF vs Örebro SK

Ce rezultat pentru Helsingborgs IF vs Örebro SK prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Örebro SK în piața Home Draw Away, la cota +200, cu miză de 8, de la Wilhelmine.

Home Draw Away
+200 for Örebro SK
8/10
Profit estimat 16.00

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Helsingborgs IF vs Örebro SK. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Örebro SK(cote de +200). O victorie pentru Helsingborgs IF (+105) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+257).

1 0%
X 0%
2 100%

Helsingborgs IF vs Örebro SK Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+200 pentru Örebro SK (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil