21.10.2026 08:30 • Egypt • Second Division B 2026/2027

Gezira SC - Cascada FC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Gezira SC versus Cascada FC se va întâmpla la ora 08:30 pe 21.10.2026.

Gezira SC
—
Cascada FC

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Gezira SC - Cascada FC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (2034 în clasament) în Profitul general, prezice 15.2 în profit, mizând 10 la Draw (+152) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 2034/1927
Profit: -37760.2
Home Draw Away
+152 for Draw
10/10
Profit estimat 15.20

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Gezira SC - Cascada FC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -17.89% yield general) prezice să obțină 15.2 profit, mizând pe 10 la Draw (+152) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1467/1927
Yield: -17.89%
Home Draw Away
+152 for Draw
10/10
Profit estimat 15.20

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Gezira SC - Cascada FC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -43682.8 mizează 10 pe cote +152 pentru Draw pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 15.2 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 2031/1927
ODI: -43682.8
Home Draw Away
+152 for Draw
10/10
Profit estimat 15.20

Cele mai bune ponturi IA pentru Gezira SC vs Cascada FC

Ce rezultat pentru Gezira SC vs Cascada FC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Draw în piața Home Draw Away, la cota +152, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Draw Away
+152 for Draw
10/10
Profit estimat 15.20

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Gezira SC vs Cascada FC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o egalitate (cote de +152). O victorie pentru Gezira SC (-109) a strâns 0%. 0% prezic o victorie pentru Cascada FC (+247).

1 0%
X 100%
2 0%

Gezira SC vs Cascada FC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+152 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil