21.10.2026 09:00 • Uganda • Premier League 2026/2027

Lugazi Municipal FC - Express FC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Lugazi Municipal FC versus Express FC se va întâmpla la ora 09:00 pe 21.10.2026.

Lugazi Municipal FC
Lugazi Municipal FC
—
Express FC
Express FC

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Lugazi Municipal FC - Express FC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (2034 în clasament) în Profitul general, prezice 14.4 în profit, mizând 10 la Draw (+144) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 2034/1927
Profit: -37760.2
Home Draw Away
+144 for Draw
10/10
Profit estimat 14.40

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Lugazi Municipal FC - Express FC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -17.89% yield general) prezice să obțină 14.4 profit, mizând pe 10 la Draw (+144) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1467/1927
Yield: -17.89%
Home Draw Away
+144 for Draw
10/10
Profit estimat 14.40

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Lugazi Municipal FC - Express FC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -43682.8 mizează 10 pe cote +144 pentru Draw pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 14.4 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 2031/1927
ODI: -43682.8
Home Draw Away
+144 for Draw
10/10
Profit estimat 14.40

Cele mai bune ponturi IA pentru Lugazi Municipal FC vs Express FC

Ce rezultat pentru Lugazi Municipal FC vs Express FC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Draw în piața Home Draw Away, la cota +144, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Draw Away
+144 for Draw
10/10
Profit estimat 14.40

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Lugazi Municipal FC vs Express FC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o egalitate (cote de +144). O victorie pentru Lugazi Municipal FC (+160) a strâns 0%. 0% prezic o victorie pentru Express FC (+152).

1 0%
X 100%
2 0%

Lugazi Municipal FC vs Express FC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+144 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil