01.08.2026 19:30 United States MLS 2026

FC Cincinnati - San Jose Earthquakes Predicțiile și Sfaturile de pariu

FC Cincinnati versus San Jose Earthquakes se va întâmpla la ora 19:30 pe 01.08.2026.

FC Cincinnati
FC Cincinnati
San Jose Earthquakes
San Jose Earthquakes

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru FC Cincinnati vs San Jose Earthquakes de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis FC Cincinnati cu cote -111 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
FC Cincinnati
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru FC Cincinnati - San Jose Earthquakes după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Lider75 (2117 în clasament) în Profitul general, prezice 9.0 în profit, mizând 10 la FC Cincinnati (-111) pe piață Home Draw Away.

Lider75
Lider75
Clasament: 2117/2009
Profit: -665.8
Home Draw Away
-111 for FC Cincinnati
10/10
Profit estimat 9.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci FC Cincinnati - San Jose Earthquakes după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Lider75 (with -8.19% yield general) prezice să obțină 9.0 profit, mizând pe 10 la FC Cincinnati (-111) pe piață Home Draw Away.

Lider75
Lider75
Clasament: 1050/2009
Yield: -8.19%
Home Draw Away
-111 for FC Cincinnati
10/10
Profit estimat 9.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru FC Cincinnati - San Jose Earthquakes după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Lider75, cu ODI de la -29.93 mizează 10 pe cote -111 pentru FC Cincinnati pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 9.0 profit.

Lider75
Lider75
Clasament: 2077/2009
ODI: -29.93
Home Draw Away
-111 for FC Cincinnati
10/10
Profit estimat 9.00

Cele mai bune ponturi IA pentru FC Cincinnati vs San Jose Earthquakes

Ce rezultat pentru FC Cincinnati vs San Jose Earthquakes prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe FC Cincinnati în piața Home Draw Away, la cota -111, cu miză de 10, de la Lider75.

Home Draw Away
-111 for FC Cincinnati
10/10
Profit estimat 9.00

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci FC Cincinnati vs San Jose Earthquakes. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru FC Cincinnati (cote de -111). În timp ce o victorie pentru San Jose Earthquakes (+204) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+323).

1 100%
X 0%
2 0%

FC Cincinnati vs San Jose Earthquakes Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-111 pentru FC Cincinnati (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil