30.06.2026 07:00 Mongolia Premier League 2025/2026

Deren - Khangarid Klub Predicțiile și Sfaturile de pariu

Deren versus Khangarid Klub se va întâmpla la ora 07:00 pe 30.06.2026.

Deren
Deren
Khangarid Klub
Khangarid Klub

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
67%
2 din 3 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Deren - Khangarid Klub după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Brobo (1090 în clasament) în Profitul general, prezice 18.24 în profit, mizând 8 la Draw (+228) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster yonhanier (1764 în clasament) pariază pe +190 pentru Draw pe piață (Home Draw Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 19.0. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1852 acest sezon) – cod bonus betano, prezice să obțină 4.69 în plus mizând 7 pe -149 pentru Khangarid Klub pe piață Home Draw Away.

Brobo
Clasament: 1090/1760
Profit: -16.1
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Profit estimat 18.24
yonhanier
yonhanier
Clasament: 1764/1760
Profit: -151.98
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Profit estimat 19.00
cod bonus betano
cod bonus betano
Clasament: 1852/1760
Profit: -214.59
Home Draw Away
-149 for Khangarid Klub
7/10
Profit estimat 4.69

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Deren - Khangarid Klub după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, yonhanier (with -3.19% yield general) prezice să obțină 19.0 profit, mizând pe 10 la Draw (+190) pe piață Home Draw Away. Atunci, este Brobo cu -4.94% yield. Mizează 8 pentru Draw (+228) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 18.24. cod bonus betano (-22.21% yield) pariază -149 pe Khangarid Klub pe piață Home Draw Away. Plasând o miză de 7, va aduce un profit de 4.69 dacă este corect.

yonhanier
yonhanier
Clasament: 775/1760
Yield: -3.19%
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Profit estimat 19.00
Brobo
Clasament: 853/1760
Yield: -4.94%
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Profit estimat 18.24
cod bonus betano
cod bonus betano
Clasament: 1395/1760
Yield: -22.21%
Home Draw Away
-149 for Khangarid Klub
7/10
Profit estimat 4.69

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Deren - Khangarid Klub după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Brobo, cu ODI de la 7.49 mizează 8 pe cote +228 pentru Draw pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 18.24 profit. yonhanier (ODI: -43.92) plasează pentru a obține un profit de 19.0, punând o miză 10 pe Draw (+190) pe piață Home Draw Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -59.61), cod bonus betano a ales piața Home Draw Away plasând o miză de 7 pe cote de -149 pentru Khangarid Klub, estimând un profit de 4.69.

Brobo
Clasament: 213/1760
ODI: 7.49
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Profit estimat 18.24
yonhanier
yonhanier
Clasament: 1898/1760
ODI: -43.92
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Profit estimat 19.00
cod bonus betano
cod bonus betano
Clasament: 1933/1760
ODI: -59.61
Home Draw Away
-149 for Khangarid Klub
7/10
Profit estimat 4.69

Cele mai bune ponturi IA pentru Deren vs Khangarid Klub

Ce rezultat pentru Deren vs Khangarid Klub prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Draw în piața Home Draw Away, la cota +228, cu miză de 8, de la Brobo. Un pariu pe Draw (+190) în piața Home Draw Away cu o miză de 10 de la yonhanier este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Khangarid Klub în piața Home Draw Away, pe care cod bonus betano pariază 7 la cota -149.

Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Profit estimat 18.24
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Profit estimat 19.00
Home Draw Away
-149 for Khangarid Klub
7/10
Profit estimat 4.69

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Deren vs Khangarid Klub. Cea mai populară predicție, cu 67% din voturile totale, este o egalitate (cote de +190). O victorie pentru Deren (-208) a strâns 0%. 33% prezic o victorie pentru Khangarid Klub (-149).

1 0%
X 67%
2 33%

Deren vs Khangarid Klub Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+228 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil