25.09.2026 09:30 • Egypt • Second Division A 2026/2027

Delta United - Ismaily SC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Delta United versus Ismaily SC se va întâmpla la ora 09:30 pe 25.09.2026.

Delta United
—
Ismaily SC
Ismaily SC

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Delta United vs Ismaily SC de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Ismaily SC cu cote +219 din 1 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Ismaily SC
50%
1 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Delta United - Ismaily SC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Chris1980 (1761 în clasament) în Profitul general, prezice 12.0 în profit, mizând 10 la Draw (+120) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster abreujg78 (1769 în clasament) pariază pe +219 pentru Ismaily SC pe piață (Home Draw Away), mizând 8 să obțină un profit estimat de la 17.52.

Chris1980
Chris1980
Clasament: 1761/1664
Profit: -2772.25
Home Draw Away
+120 for Draw
10/10
Profit estimat 12.00
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1769/1664
Profit: -27008.1
Home Draw Away
+219 for Ismaily SC
8/10
Profit estimat 17.52

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Delta United - Ismaily SC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Chris1980 (with -9.49% yield general) prezice să obțină 12.0 profit, mizând pe 10 la Draw (+120) pe piață Home Draw Away. Atunci, este abreujg78 cu -19.15% yield. Mizează 8 pentru Ismaily SC (+219) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 17.52.

Chris1980
Chris1980
Clasament: 1062/1664
Yield: -9.49%
Home Draw Away
+120 for Draw
10/10
Profit estimat 12.00
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1290/1664
Yield: -19.15%
Home Draw Away
+219 for Ismaily SC
8/10
Profit estimat 17.52

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Delta United - Ismaily SC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Chris1980, cu ODI de la -417.54 mizează 10 pe cote +120 pentru Draw pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 12.0 profit. abreujg78 (ODI: -29942.3) plasează pentru a obține un profit de 17.52, punând o miză 8 pe Ismaily SC (+219) pe piață Home Draw Away.

Chris1980
Chris1980
Clasament: 1742/1664
ODI: -417.54
Home Draw Away
+120 for Draw
10/10
Profit estimat 12.00
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1767/1664
ODI: -29942.3
Home Draw Away
+219 for Ismaily SC
8/10
Profit estimat 17.52

Cele mai bune ponturi IA pentru Delta United vs Ismaily SC

Ce rezultat pentru Delta United vs Ismaily SC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Draw în piața Home Draw Away, la cota +120, cu miză de 10, de la Chris1980. Un pariu pe Ismaily SC (+219) în piața Home Draw Away cu o miză de 8 de la abreujg78 este un alt favorit IA.

Home Draw Away
+120 for Draw
10/10
Profit estimat 12.00
Home Draw Away
+219 for Ismaily SC
8/10
Profit estimat 17.52

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Delta United vs Ismaily SC. Cea mai populară predicție, cu 50% din voturile totale, este o victorie pentru Ismaily SC(cote de +219). O victorie pentru Delta United (+146) a strâns 0% din voturi, iar 50% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+120).

1 0%
X 50%
2 50%

Delta United vs Ismaily SC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+120 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil