21.09.2026 11:00 Scotland Scottish Open Qualifier 2026

David Grace - Sean O'Sullivan Predicțiile și Sfaturile de pariu

David Grace versus Sean O'Sullivan se va întâmpla la ora 11:00 pe 21.09.2026.

David Grace
Sean O'Sullivan

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru David Grace vs Sean O'Sullivan de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis David Grace cu cote -278 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
David Grace
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru David Grace - Sean O'Sullivan după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1720 în clasament) în Profitul general, prezice 3.6 în profit, mizând 10 la David Grace (-278) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1720/1632
Profit: -24264.9
Home Away
-278 for David Grace
10/10
Profit estimat 3.60

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci David Grace - Sean O'Sullivan după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -18.87% yield general) prezice să obțină 3.6 profit, mizând pe 10 la David Grace (-278) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1249/1632
Yield: -18.87%
Home Away
-278 for David Grace
10/10
Profit estimat 3.60

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru David Grace - Sean O'Sullivan după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -27216.8 mizează 10 pe cote -278 pentru David Grace pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 3.6 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1718/1632
ODI: -27216.8
Home Away
-278 for David Grace
10/10
Profit estimat 3.60

Cele mai bune ponturi IA pentru David Grace vs Sean O'Sullivan

Ce rezultat pentru David Grace vs Sean O'Sullivan prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe David Grace în piața Home Away, la cota -278, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Away
-278 for David Grace
10/10
Profit estimat 3.60

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci David Grace vs Sean O'Sullivan. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru David Grace (odds of -278). Iar, o victorie pentru Sean O'Sullivan (+228) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

David Grace vs Sean O'Sullivan Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-278 pentru David Grace (Home Away)
Joacă în mod responsabil