23.09.2026 06:00 Portugal WTA 125K Porto, Doubles 2026

da Silva Fick G./McGiffin T. - Isakova P./Pereira De Aguiar G. Predicțiile și Sfaturile de pariu

da Silva Fick G./McGiffin T. versus Isakova P./Pereira De Aguiar G. se va întâmpla la ora 06:00 pe 23.09.2026.

da Silva Fick G./McGiffin T.
Isakova P./Pereira De Aguiar G.

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru da Silva Fick G./McGiffin T. vs Isakova P./Pereira De Aguiar G. de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis da Silva Fick G./McGiffin T. cu cote -5000 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
da Silva Fick G./McGiffin T.
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru da Silva Fick G./McGiffin T. - Isakova P./Pereira De Aguiar G. după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1745 în clasament) în Profitul general, prezice 0.2 în profit, mizând 10 la da Silva Fick G./McGiffin T. (-5000) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1745/1648
Profit: -25525.3
Home Away
-5000 for da Silva Fick G./McGiffin T.
10/10
Profit estimat 0.20

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci da Silva Fick G./McGiffin T. - Isakova P./Pereira De Aguiar G. după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -18.99% yield general) prezice să obțină 0.2 profit, mizând pe 10 la da Silva Fick G./McGiffin T. (-5000) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Away
-5000 for da Silva Fick G./McGiffin T.
10/10
Profit estimat 0.20

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru da Silva Fick G./McGiffin T. - Isakova P./Pereira De Aguiar G. după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -28438.8 mizează 10 pe cote -5000 pentru da Silva Fick G./McGiffin T. pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 0.2 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Away
-5000 for da Silva Fick G./McGiffin T.
10/10
Profit estimat 0.20

Cele mai bune ponturi IA pentru da Silva Fick G./McGiffin T. vs Isakova P./Pereira De Aguiar G.

Ce rezultat pentru da Silva Fick G./McGiffin T. vs Isakova P./Pereira De Aguiar G. prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe da Silva Fick G./McGiffin T. în piața Home Away, la cota -5000, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Away
-5000 for da Silva Fick G./McGiffin T.
10/10
Profit estimat 0.20

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci da Silva Fick G./McGiffin T. vs Isakova P./Pereira De Aguiar G.. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru da Silva Fick G./McGiffin T. (odds of -5000). Iar, o victorie pentru Isakova P./Pereira De Aguiar G. a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

da Silva Fick G./McGiffin T. vs Isakova P./Pereira De Aguiar G. Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-5000 pentru da Silva Fick G./McGiffin T. (Home Away)
Joacă în mod responsabil