24.10.2026 21:00 • Costa Rica • Liga de Ascenso Apertura 2026

Cariari Pococi - AD Aserri Predicțiile și Sfaturile de pariu

Cariari Pococi versus AD Aserri se va întâmpla la ora 21:00 pe 24.10.2026.

Cariari Pococi
Cariari Pococi
—
AD Aserri
AD Aserri

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Cariari Pococi vs AD Aserri de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Cariari Pococi cu cote -119 din 3 de la 3 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Cariari Pococi
100%
3 din 3 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Cariari Pococi - AD Aserri după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, maer20 (2057 în clasament) în Profitul general, prezice 8.4 în profit, mizând 10 la Cariari Pococi (-119) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster hithem (2068 în clasament) pariază pe -122 pentru Cariari Pococi pe piață (Home Draw Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 8.2. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (2078 acest sezon) – mich81, prezice să obțină 8.4 în plus mizând 10 pe -119 pentru Cariari Pococi pe piață Home Draw Away.

maer20
maer20
Clasament: 2057/1979
Profit: -2220.57
Home Draw Away
-119 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.40
hithem
hithem
Clasament: 2068/1979
Profit: -3301.53
Home Draw Away
-122 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.20
mich81
mich81
Clasament: 2078/1979
Profit: -5143.91
Home Draw Away
-119 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.40

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Cariari Pococi - AD Aserri după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, mich81 (with -4.69% yield general) prezice să obțină 8.4 profit, mizând pe 10 la Cariari Pococi (-119) pe piață Home Draw Away. Atunci, este maer20 cu -5.0% yield. Mizează 10 pentru Cariari Pococi (-119) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 8.4. hithem (-5.61% yield) pariază -122 pe Cariari Pococi pe piață Home Draw Away. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 8.2 dacă este corect.

mich81
mich81
Clasament: 982/1979
Yield: -4.69%
Home Draw Away
-119 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.40
maer20
maer20
Clasament: 1011/1979
Yield: -5.0%
Home Draw Away
-119 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.40
hithem
hithem
Clasament: 1053/1979
Yield: -5.61%
Home Draw Away
-122 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.20

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Cariari Pococi - AD Aserri după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! mich81, cu ODI de la 449.21 mizează 10 pe cote -119 pentru Cariari Pococi pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 8.4 profit. hithem (ODI: 329.97) plasează pentru a obține un profit de 8.2, punând o miză 10 pe Cariari Pococi (-122) pe piață Home Draw Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -316.79), maer20 a ales piața Home Draw Away plasând o miză de 10 pe cote de -119 pentru Cariari Pococi, estimând un profit de 8.4.

mich81
mich81
Clasament: 20/1979
ODI: 449.21
Home Draw Away
-119 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.40
hithem
hithem
Clasament: 25/1979
ODI: 329.97
Home Draw Away
-122 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.20
maer20
maer20
Clasament: 2039/1979
ODI: -316.79
Home Draw Away
-119 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.40

Cele mai bune ponturi IA pentru Cariari Pococi vs AD Aserri

Ce rezultat pentru Cariari Pococi vs AD Aserri prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Cariari Pococi în piața Home Draw Away, la cota -119, cu miză de 10, de la maer20. Un pariu pe Cariari Pococi (-122) în piața Home Draw Away cu o miză de 10 de la hithem este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Cariari Pococi în piața Home Draw Away, pe care mich81 pariază 10 la cota -119.

Home Draw Away
-119 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.40
Home Draw Away
-122 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.20
Home Draw Away
-119 for Cariari Pococi
10/10
Profit estimat 8.40

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Cariari Pococi vs AD Aserri. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Cariari Pococi (cote de -119). În timp ce o victorie pentru AD Aserri (+276) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+233).

1 100%
X 0%
2 0%

Cariari Pococi vs AD Aserri Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-119 pentru Cariari Pococi (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil