02.08.2026 10:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Burnley FC - Torino Predicțiile și Sfaturile de pariu

Burnley FC versus Torino se va întâmpla la ora 10:00 pe 02.08.2026.

Burnley FC
Burnley FC
Torino FC
Torino

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Both Teams To Score
Yes
100%
1 din 1 de tipsteri
Home Draw Away, 1st Half
Draw
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Burnley FC - Torino după profitul pariorului

Home Draw Away, 1st Half
-110 for Draw
10/10
Profit estimat 9.10
Both Teams To Score
-179 for Yes
10/10
Profit estimat 5.60

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Burnley FC - Torino după yield tipsterului.

Home Draw Away, 1st Half
-110 for Draw
10/10
Profit estimat 9.10
Both Teams To Score
-179 for Yes
10/10
Profit estimat 5.60

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Burnley FC - Torino după pariorilor ODI

Home Draw Away, 1st Half
-110 for Draw
10/10
Profit estimat 9.10
Both Teams To Score
-179 for Yes
10/10
Profit estimat 5.60

Cele mai bune ponturi IA pentru Burnley FC vs Torino

Ce rezultat pentru Burnley FC vs Torino prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Draw în piața Home Draw Away, 1st Half, la cota -110, cu miză de 10, de la Girl with passion. Un pariu pe Yes (-179) în piața Both Teams To Score cu o miză de 10 de la Isaac okorie este un alt favorit IA.

Home Draw Away, 1st Half
-110 for Draw
10/10
Profit estimat 9.10
Both Teams To Score
-179 for Yes
10/10
Profit estimat 5.60

Burnley FC vs Torino Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-110 pentru Draw (Home Draw Away, 1st Half)
Pronostic 2:
Cotele de pariere-179 pentru Yes (Both Teams To Score)
Joacă în mod responsabil