22.09.2026 00:00 China ATP Hangzhou 2026

Alex Bolt - Omar Jasika Predicțiile și Sfaturile de pariu

Alex Bolt versus Omar Jasika se va întâmpla la ora 00:00 pe 22.09.2026.

Alex Bolt
Omar Jasika

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Alex Bolt vs Omar Jasika de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Omar Jasika cu cote +137 din 1 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Omar Jasika
50%
1 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Alex Bolt - Omar Jasika după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, supcio (1697 în clasament) în Profitul general, prezice 6.1 în profit, mizând 10 la Alex Bolt (-164) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster maer20 (1700 în clasament) pariază pe +137 pentru Omar Jasika pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 13.7.

supcio
supcio
Clasament: 1697/1635
Profit: -1542.38
Home Away
-164 for Alex Bolt
10/10
Profit estimat 6.10
maer20
maer20
Clasament: 1700/1635
Profit: -1673.05
Home Away
+137 for Omar Jasika
10/10
Profit estimat 13.70

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Alex Bolt - Omar Jasika după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, maer20 (with -5.42% yield general) prezice să obțină 13.7 profit, mizând pe 10 la Omar Jasika (+137) pe piață Home Away. Atunci, este supcio cu -5.94% yield. Mizează 10 pentru Alex Bolt (-164) pe piață Home Away. Profitul estimat este 6.1.

maer20
maer20
Clasament: 840/1635
Yield: -5.42%
Home Away
+137 for Omar Jasika
10/10
Profit estimat 13.70
supcio
supcio
Clasament: 880/1635
Yield: -5.94%
Home Away
-164 for Alex Bolt
10/10
Profit estimat 6.10

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Alex Bolt - Omar Jasika după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! maer20, cu ODI de la -265.62 mizează 10 pe cote +137 pentru Omar Jasika pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 13.7 profit. supcio (ODI: -1280.1) plasează pentru a obține un profit de 6.1, punând o miză 10 pe Alex Bolt (-164) pe piață Home Away.

maer20
maer20
Clasament: 1688/1635
ODI: -265.62
Home Away
+137 for Omar Jasika
10/10
Profit estimat 13.70
supcio
supcio
Clasament: 1709/1635
ODI: -1280.1
Home Away
-164 for Alex Bolt
10/10
Profit estimat 6.10

Cele mai bune ponturi IA pentru Alex Bolt vs Omar Jasika

Ce rezultat pentru Alex Bolt vs Omar Jasika prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Alex Bolt în piața Home Away, la cota -164, cu miză de 10, de la supcio. Un pariu pe Omar Jasika (+137) în piața Home Away cu o miză de 10 de la maer20 este un alt favorit IA.

Home Away
-164 for Alex Bolt
10/10
Profit estimat 6.10
Home Away
+137 for Omar Jasika
10/10
Profit estimat 13.70

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Alex Bolt vs Omar Jasika. Cea mai populară predicție, cu 50% din voturile totale, este o victorie pentru Omar Jasika (odds of +137). O victorie pentru Alex Bolt (-164) a strâns 50% din voturi.

1 50%
2 50%

Alex Bolt vs Omar Jasika Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-164 pentru Alex Bolt (Home Away)
Joacă în mod responsabil