26.08.2026 06:30 Netherlands ITF W50 Oldenzaal 2026

Alena Kovackova - Eva Bennemann Predicțiile și Sfaturile de pariu

Alena Kovackova versus Eva Bennemann se va întâmpla la ora 06:30 pe 26.08.2026.

Alena Kovackova
Eva Bennemann

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Alena Kovackova vs Eva Bennemann de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Alena Kovackova cu cote -3333 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Alena Kovackova
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Alena Kovackova - Eva Bennemann după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1424 în clasament) în Profitul general, prezice 0.3 în profit, mizând 10 la Alena Kovackova (-3333) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1424/1271
Profit: -7060.94
Home Away
-3333 for Alena Kovackova
10/10
Profit estimat 0.30

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Alena Kovackova - Eva Bennemann după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -18.55% yield general) prezice să obțină 0.3 profit, mizând pe 10 la Alena Kovackova (-3333) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1013/1271
Yield: -18.55%
Home Away
-3333 for Alena Kovackova
10/10
Profit estimat 0.30

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Alena Kovackova - Eva Bennemann după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -9721.17 mizează 10 pe cote -3333 pentru Alena Kovackova pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 0.3 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1422/1271
ODI: -9721.17
Home Away
-3333 for Alena Kovackova
10/10
Profit estimat 0.30

Cele mai bune ponturi IA pentru Alena Kovackova vs Eva Bennemann

Ce rezultat pentru Alena Kovackova vs Eva Bennemann prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Alena Kovackova în piața Home Away, la cota -3333, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Away
-3333 for Alena Kovackova
10/10
Profit estimat 0.30

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Alena Kovackova vs Eva Bennemann. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Alena Kovackova (odds of -3333). Iar, o victorie pentru Eva Bennemann (+150) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Alena Kovackova vs Eva Bennemann Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-3333 pentru Alena Kovackova (Home Away)
Joacă în mod responsabil