30.07.2026 14:00 Europe UEFA Conference League 2026/2027

AFC Ajax - FK Vojvodina Novi Sad Predicțiile și Sfaturile de pariu

AFC Ajax versus FK Vojvodina Novi Sad se va întâmpla la ora 14:00 pe 30.07.2026.

AFC Ajax
AFC Ajax
FK Vojvodina Novi Sad
FK Vojvodina Novi Sad

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Correct Score
3:0
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru AFC Ajax - FK Vojvodina Novi Sad după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, gidi (2000 în clasament) în Profitul general, prezice 39.9 în profit, mizând 6 la 3:0 (+665) pe piață Correct Score.

gidi
gidi
Clasament: 2000/2023
Profit: -292.26
Correct Score
+665 for 3:0
6/10
Profit estimat 39.90

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci AFC Ajax - FK Vojvodina Novi Sad după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, gidi (with -3.29% yield general) prezice să obțină 39.9 profit, mizând pe 6 la 3:0 (+665) pe piață Correct Score.

gidi
gidi
Clasament: 788/2023
Yield: -3.29%
Correct Score
+665 for 3:0
6/10
Profit estimat 39.90

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru AFC Ajax - FK Vojvodina Novi Sad după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! gidi, cu ODI de la -109.87 mizează 6 pe cote +665 pentru 3:0 pe piața Correct Score. Aceasta pot să aducă 39.9 profit.

gidi
gidi
Clasament: 2149/2023
ODI: -109.87
Correct Score
+665 for 3:0
6/10
Profit estimat 39.90

Cele mai bune ponturi IA pentru AFC Ajax vs FK Vojvodina Novi Sad

Ce rezultat pentru AFC Ajax vs FK Vojvodina Novi Sad prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe 3:0 în piața Correct Score, la cota +665, cu miză de 6, de la gidi.

Correct Score
+665 for 3:0
6/10
Profit estimat 39.90
Pronosticuri:
Cotele de pariere+665 pentru AFC Ajax 3:0 FK Vojvodina Novi Sad
Joacă în mod responsabil