27.10.2026 15:45 • Germany • DFB Pokal 2026/2027

1. FC Koln - 1. FC Union Berlin Predicțiile și Sfaturile de pariu

1. FC Koln versus 1. FC Union Berlin se va întâmpla la ora 15:45 pe 27.10.2026.

1. FC Koln
1. FC Koln
—
1. FC Union Berlin
1. FC Union Berlin

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru 1. FC Koln vs 1. FC Union Berlin de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis 1. FC Koln cu cote -122 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
1. FC Koln
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru 1. FC Koln - 1. FC Union Berlin după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, ivan4v (1638 în clasament) în Profitul general, prezice 8.2 în profit, mizând 10 la 1. FC Koln (-122) pe piață Home Draw Away.

ivan4v
ivan4v
Clasament: 1638/1988
Profit: -127.52
Home Draw Away
-122 for 1. FC Koln
10/10
Profit estimat 8.20

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci 1. FC Koln - 1. FC Union Berlin după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, ivan4v (with -1.25% yield general) prezice să obțină 8.2 profit, mizând pe 10 la 1. FC Koln (-122) pe piață Home Draw Away.

ivan4v
ivan4v
Clasament: 716/1988
Yield: -1.25%
Home Draw Away
-122 for 1. FC Koln
10/10
Profit estimat 8.20

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru 1. FC Koln - 1. FC Union Berlin după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! ivan4v, cu ODI de la -12.72 mizează 10 pe cote -122 pentru 1. FC Koln pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 8.2 profit.

ivan4v
ivan4v
Clasament: 1868/1988
ODI: -12.72
Home Draw Away
-122 for 1. FC Koln
10/10
Profit estimat 8.20

Cele mai bune ponturi IA pentru 1. FC Koln vs 1. FC Union Berlin

Ce rezultat pentru 1. FC Koln vs 1. FC Union Berlin prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe 1. FC Koln în piața Home Draw Away, la cota -122, cu miză de 10, de la ivan4v.

Home Draw Away
-122 for 1. FC Koln
10/10
Profit estimat 8.20

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci 1. FC Koln vs 1. FC Union Berlin. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru 1. FC Koln (cote de -122). În timp ce o victorie pentru 1. FC Union Berlin (+295) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+280).

1 100%
X 0%
2 0%

1. FC Koln vs 1. FC Union Berlin Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-122 pentru 1. FC Koln (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil