24.08.2026 12:10 United States US Open, Qualifications 2026

Vilius Gaubas - Kilian Feldbausch Predicțiile și Sfaturile de pariu

Vilius Gaubas versus Kilian Feldbausch se va întâmpla la ora 12:10 pe 24.08.2026.

Vilius Gaubas
Kilian Feldbausch

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Vilius Gaubas vs Kilian Feldbausch de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Vilius Gaubas cu cote -127 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Vilius Gaubas
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Vilius Gaubas - Kilian Feldbausch după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, betterman (1383 în clasament) în Profitul general, prezice 7.9 în profit, mizând 10 la Vilius Gaubas (-127) pe piață Home Away.

betterman
betterman
Clasament: 1383/1239
Profit: -1838.35
Home Away
-127 for Vilius Gaubas
10/10
Profit estimat 7.90

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Vilius Gaubas - Kilian Feldbausch după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, betterman (with -7.35% yield general) prezice să obțină 7.9 profit, mizând pe 10 la Vilius Gaubas (-127) pe piață Home Away.

betterman
betterman
Clasament: 736/1239
Yield: -7.35%
Home Away
-127 for Vilius Gaubas
10/10
Profit estimat 7.90

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Vilius Gaubas - Kilian Feldbausch după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! betterman, cu ODI de la -635.24 mizează 10 pe cote -127 pentru Vilius Gaubas pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 7.9 profit.

betterman
betterman
Clasament: 1377/1239
ODI: -635.24
Home Away
-127 for Vilius Gaubas
10/10
Profit estimat 7.90

Cele mai bune ponturi IA pentru Vilius Gaubas vs Kilian Feldbausch

Ce rezultat pentru Vilius Gaubas vs Kilian Feldbausch prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Vilius Gaubas în piața Home Away, la cota -127, cu miză de 10, de la betterman.

Home Away
-127 for Vilius Gaubas
10/10
Profit estimat 7.90

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Vilius Gaubas vs Kilian Feldbausch. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Vilius Gaubas (odds of -127). Iar, o victorie pentru Kilian Feldbausch (+108) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Vilius Gaubas vs Kilian Feldbausch Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-127 pentru Vilius Gaubas (Home Away)
Joacă în mod responsabil