25.10.2026 14:30 • Germany • 3.Liga 2026/2027

SV Waldhof 07 Mannheim - TSG Hoffenheim II Predicțiile și Sfaturile de pariu

SV Waldhof 07 Mannheim versus TSG Hoffenheim II se va întâmpla la ora 14:30 pe 25.10.2026.

SV Waldhof 07 Mannheim
SV Waldhof 07 Mannheim
—
TSG 1899 Hoffenheim II
TSG Hoffenheim II

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
67%
2 din 3 de tipsteri
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 din 1 de tipsteri
Double Chance
1X
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SV Waldhof 07 Mannheim - TSG Hoffenheim II după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, TheTester (845 în clasament) în Profitul general, prezice 22.8 în profit, mizând 8 la Draw (+285) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster GM26024 (1410 în clasament) pariază pe -208 pentru 1X pe piață (Double Chance), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 4.8. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1533 acest sezon) – omnitipster, prezice să obțină 17.1 în plus mizând 10 pe +171 pentru TSG Hoffenheim II pe piață Home Draw Away.

TheTester
Clasament: 845/1985
Profit: -5.94
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Profit estimat 22.80
GM26024
Clasament: 1410/1985
Profit: -56.04
Double Chance
-208 for 1X
10/10
Profit estimat 4.80
omnitipster
Clasament: 1533/1985
Profit: -82.9
Home Draw Away
+171 for TSG Hoffenheim II
10/10
Profit estimat 17.10
Galstan
Galstan
Clasament: 2014/1985
Profit: -940.38
Over/Under 1.5, 1st Half
+112 for Over
10/10
Profit estimat 11.20
Antonhundballl
Antonhundballl
Clasament: 2082/1985
Profit: -2783.04
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Profit estimat 22.80
1 2

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci SV Waldhof 07 Mannheim - TSG Hoffenheim II după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, TheTester (with -1.21% yield general) prezice să obțină 22.8 profit, mizând pe 8 la Draw (+285) pe piață Home Draw Away. Atunci, este GM26024 cu -2.44% yield. Mizează 10 pentru 1X (-208) pe piață Double Chance. Profitul estimat este 4.8. Galstan (-4.01% yield) pariază +112 pe Over pe piață Over/Under 1.5, 1st Half. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 11.2 dacă este corect.

TheTester
Clasament: 714/1985
Yield: -1.21%
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Profit estimat 22.80
GM26024
Clasament: 801/1985
Yield: -2.44%
Double Chance
-208 for 1X
10/10
Profit estimat 4.80
Galstan
Galstan
Clasament: 926/1985
Yield: -4.01%
Over/Under 1.5, 1st Half
+112 for Over
10/10
Profit estimat 11.20
omnitipster
Clasament: 1137/1985
Yield: -6.77%
Home Draw Away
+171 for TSG Hoffenheim II
10/10
Profit estimat 17.10
birkem
birkem
Clasament: 1160/1985
Yield: -7.26%
Over/Under 2.5, 1st Half
+380 for Over
8/10
Profit estimat 30.40
1 2

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SV Waldhof 07 Mannheim - TSG Hoffenheim II după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! birkem, cu ODI de la 4906.67 mizează 8 pe cote +380 pentru Over pe piața Over/Under 2.5, 1st Half. Aceasta pot să aducă 30.4 profit. Antonhundballl (ODI: 2439.74) plasează pentru a obține un profit de 22.8, punând o miză 8 pe Draw (+285) pe piață Home Draw Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: 30.24), Galstan a ales piața Over/Under 1.5, 1st Half plasând o miză de 10 pe cote de +112 pentru Over, estimând un profit de 11.2.

birkem
birkem
Clasament: 1/1985
ODI: 4906.67
Over/Under 2.5, 1st Half
+380 for Over
8/10
Profit estimat 30.40
Antonhundballl
Antonhundballl
Clasament: 3/1985
ODI: 2439.74
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Profit estimat 22.80
Galstan
Galstan
Clasament: 137/1985
ODI: 30.24
Over/Under 1.5, 1st Half
+112 for Over
10/10
Profit estimat 11.20
omnitipster
Clasament: 163/1985
ODI: 21.67
Home Draw Away
+171 for TSG Hoffenheim II
10/10
Profit estimat 17.10
GM26024
Clasament: 403/1985
ODI: 1.82
Double Chance
-208 for 1X
10/10
Profit estimat 4.80
1 2

Cele mai bune ponturi IA pentru SV Waldhof 07 Mannheim vs TSG Hoffenheim II

Ce rezultat pentru SV Waldhof 07 Mannheim vs TSG Hoffenheim II prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 2.5, 1st Half, la cota +380, cu miză de 8, de la birkem. Un pariu pe Draw (+285) în piața Home Draw Away cu o miză de 8 de la TheTester este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este 1X în piața Double Chance, pe care GM26024 pariază 10 la cota -208.

Over/Under 2.5, 1st Half
+380 for Over
8/10
Profit estimat 30.40
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Profit estimat 22.80
Double Chance
-208 for 1X
10/10
Profit estimat 4.80
Home Draw Away
+171 for TSG Hoffenheim II
10/10
Profit estimat 17.10
Over/Under 1.5, 1st Half
+112 for Over
10/10
Profit estimat 11.20
1 2

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci SV Waldhof 07 Mannheim vs TSG Hoffenheim II. Cea mai populară predicție, cu 67% din voturile totale, este o egalitate (cote de +285). O victorie pentru SV Waldhof 07 Mannheim (+129) a strâns 0%. 33% prezic o victorie pentru TSG Hoffenheim II (+171).

1 0%
X 67%
2 33%

SV Waldhof 07 Mannheim vs TSG Hoffenheim II Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+285 pentru Draw (Home Draw Away)
Pronostic 2:
Cotele de pariere+112 pentru Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Joacă în mod responsabil