24.09.2026 15:00 North and Central America CONCACAF Nations League 2026/2027

Puerto Rico - Guyana Predicțiile și Sfaturile de pariu

Puerto Rico versus Guyana se va întâmpla la ora 15:00 pe 24.09.2026.

Puerto Rico
Puerto Rico
Guyana
Guyana

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Puerto Rico vs Guyana de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Draw No Bet și un rezultat prezis Guyana cu cote -122 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Draw No Bet
Guyana
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Puerto Rico - Guyana după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, IvanchoX (1549 în clasament) în Profitul general, prezice 8.2 în profit, mizând 10 la Guyana (-122) pe piață Draw No Bet.

IvanchoX
IvanchoX
Clasament: 1549/1651
Profit: -316.46
Draw No Bet
-122 for Guyana
10/10
Profit estimat 8.20

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Puerto Rico - Guyana după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, IvanchoX (with -4.07% yield general) prezice să obțină 8.2 profit, mizând pe 10 la Guyana (-122) pe piață Draw No Bet.

IvanchoX
IvanchoX
Clasament: 775/1651
Yield: -4.07%
Draw No Bet
-122 for Guyana
10/10
Profit estimat 8.20

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Puerto Rico - Guyana după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! IvanchoX , cu ODI de la -18.53 mizează 10 pe cote -122 pentru Guyana pe piața Draw No Bet. Aceasta pot să aducă 8.2 profit.

IvanchoX
IvanchoX
Clasament: 1587/1651
ODI: -18.53
Draw No Bet
-122 for Guyana
10/10
Profit estimat 8.20

Cele mai bune ponturi IA pentru Puerto Rico vs Guyana

Ce rezultat pentru Puerto Rico vs Guyana prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Guyana în piața Draw No Bet, la cota -122, cu miză de 10, de la IvanchoX .

Draw No Bet
-122 for Guyana
10/10
Profit estimat 8.20

Puerto Rico vs Guyana Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-122 pentru Guyana (Draw No Bet)
Joacă în mod responsabil