01.07.2026 12:30 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Omonia Nicosia - FC Dinamo București Predicțiile și Sfaturile de pariu

Omonia Nicosia versus FC Dinamo București se va întâmpla la ora 12:30 pe 01.07.2026.

Omonia FC Nicosia
Omonia Nicosia
FC Dinamo Bucuresti
FC Dinamo București

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Omonia Nicosia vs FC Dinamo București de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Asian Handicap (0) și un rezultat prezis Omonia Nicosia (0), money back on draw cu cote -116 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
33%
1 din 3 de tipsteri
Asian Handicap (0)
Omonia Nicosia (0), money back on draw
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Omonia Nicosia - FC Dinamo București după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, mc9 (192 în clasament) în Profitul general, prezice 8.6 în profit, mizând 10 la Omonia Nicosia (0), money back on draw (-116) pe piață Asian Handicap (0). De o altă parte, tipster Bfam (216 în clasament) pariază pe -152 pentru Omonia Nicosia pe piață (Home Draw Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 6.6. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1834 acest sezon) – CexCox74, prezice să obțină 4.6 în plus mizând 10 pe -217 pentru FC Dinamo București pe piață Home Draw Away.

mc9
Clasament: 192/1793
Profit: 30.95
Asian Handicap (0)
-116 for Omonia Nicosia (0), money back on draw
10/10
Profit estimat 8.60
Bfam
Bfam
Clasament: 216/1793
Profit: 25.52
Home Draw Away
-152 for Omonia Nicosia
10/10
Profit estimat 6.60
CexCox74
CexCox74
Clasament: 1834/1793
Profit: -179.14
Home Draw Away
-217 for FC Dinamo București
10/10
Profit estimat 4.60
yonhanier
yonhanier
Clasament: 1957/1793
Profit: -336.84
Home Draw Away
+146 for Draw
10/10
Profit estimat 14.60

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Omonia Nicosia - FC Dinamo București după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, mc9 (with 11.9% yield general) prezice să obțină 8.6 profit, mizând pe 10 la Omonia Nicosia (0), money back on draw (-116) pe piață Asian Handicap (0). Atunci, este Bfam cu 0.81% yield. Mizează 10 pentru Omonia Nicosia (-152) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 6.6. CexCox74 (-5.96% yield) pariază -217 pe FC Dinamo București pe piață Home Draw Away. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 4.6 dacă este corect.

mc9
Clasament: 389/1793
Yield: 11.9%
Asian Handicap (0)
-116 for Omonia Nicosia (0), money back on draw
10/10
Profit estimat 8.60
Bfam
Bfam
Clasament: 640/1793
Yield: 0.81%
Home Draw Away
-152 for Omonia Nicosia
10/10
Profit estimat 6.60
CexCox74
CexCox74
Clasament: 927/1793
Yield: -5.96%
Home Draw Away
-217 for FC Dinamo București
10/10
Profit estimat 4.60
yonhanier
yonhanier
Clasament: 961/1793
Yield: -6.83%
Home Draw Away
+146 for Draw
10/10
Profit estimat 14.60

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Omonia Nicosia - FC Dinamo București după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! mc9, cu ODI de la -0.95 mizează 10 pe cote -116 pentru Omonia Nicosia (0), money back on draw pe piața Asian Handicap (0). Aceasta pot să aducă 8.6 profit. CexCox74 (ODI: -4.63) plasează pentru a obține un profit de 4.6, punând o miză 10 pe FC Dinamo București (-217) pe piață Home Draw Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -29.22), Bfam a ales piața Home Draw Away plasând o miză de 10 pe cote de -152 pentru Omonia Nicosia, estimând un profit de 6.6.

mc9
Clasament: 1509/1793
ODI: -0.95
Asian Handicap (0)
-116 for Omonia Nicosia (0), money back on draw
10/10
Profit estimat 8.60
CexCox74
CexCox74
Clasament: 1732/1793
ODI: -4.63
Home Draw Away
-217 for FC Dinamo București
10/10
Profit estimat 4.60
Bfam
Bfam
Clasament: 1888/1793
ODI: -29.22
Home Draw Away
-152 for Omonia Nicosia
10/10
Profit estimat 6.60
yonhanier
yonhanier
Clasament: 1975/1793
ODI: -71.78
Home Draw Away
+146 for Draw
10/10
Profit estimat 14.60

Cele mai bune ponturi IA pentru Omonia Nicosia vs FC Dinamo București

Ce rezultat pentru Omonia Nicosia vs FC Dinamo București prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Omonia Nicosia (0), money back on draw în piața Asian Handicap (0), la cota -116, cu miză de 10, de la mc9. Un pariu pe Omonia Nicosia (-152) în piața Home Draw Away cu o miză de 10 de la Bfam este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este FC Dinamo București în piața Home Draw Away, pe care CexCox74 pariază 10 la cota -217.

Asian Handicap (0)
-116 for Omonia Nicosia (0), money back on draw
10/10
Profit estimat 8.60
Home Draw Away
-152 for Omonia Nicosia
10/10
Profit estimat 6.60
Home Draw Away
-217 for FC Dinamo București
10/10
Profit estimat 4.60
Home Draw Away
+146 for Draw
10/10
Profit estimat 14.60

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Omonia Nicosia vs FC Dinamo București. Cea mai populară predicție, cu 33% din voturile totale, este o egalitate (cote de +146). O victorie pentru Omonia Nicosia (-152) a strâns 33%. 33% prezic o victorie pentru FC Dinamo București (-217).

1 33%
X 33%
2 33%

Omonia Nicosia vs FC Dinamo București Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-116 pentru Omonia Nicosia (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Joacă în mod responsabil