26.08.2026 19:30 United States USL League One 2026

FC Napoli - Union Omaha Predicțiile și Sfaturile de pariu

FC Napoli versus Union Omaha se va întâmpla la ora 19:30 pe 26.08.2026.

FC Naples
FC Napoli
Union Omaha
Union Omaha

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru FC Napoli vs Union Omaha de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Union Omaha cu cote -106 din 3 de la 3 utilizatori. Un alt pariu popular este pe Draw No Bet cu Union Omaha rezultatul (odds of -200) din 100%.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Union Omaha
100%
3 din 3 de tipsteri
Over/Under 1.5
Over
100%
1 din 1 de tipsteri
Draw No Bet
Union Omaha
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru FC Napoli - Union Omaha după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Killa Bin (123 în clasament) în Profitul general, prezice 15.0 în profit, mizând 10 la Under (+150) pe piață Over/Under 2.25. De o altă parte, tipster FutBach (1076 în clasament) pariază pe -200 pentru Union Omaha pe piață (Draw No Bet), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 5.0. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1083 acest sezon) – Thanos04, prezice să obțină 9.4 în plus mizând 10 pe -106 pentru Union Omaha pe piață Home Draw Away.

Killa Bin
Killa Bin
Clasament: 123/1280
Profit: 51.55
Over/Under 2.25
+150 for Under
10/10
Profit estimat 15.00
FutBach
FutBach
Clasament: 1076/1280
Profit: -77.26
Draw No Bet
-200 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 5.00
Thanos04
Thanos04
Clasament: 1083/1280
Profit: -79.5
Home Draw Away
-106 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 9.40
Andyb
Andyb
Clasament: 1207/1280
Profit: -146.57
Over/Under 1.5
-476 for Over
10/10
Profit estimat 2.10
jkoa
jkoa
Clasament: 1411/1280
Profit: -1164.99
Home Draw Away
-106 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 9.40
1 2

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci FC Napoli - Union Omaha după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Killa Bin (with 0.99% yield general) prezice să obțină 15.0 profit, mizând pe 10 la Under (+150) pe piață Over/Under 2.25. Atunci, este FutBach cu -5.13% yield. Mizează 10 pentru Union Omaha (-200) pe piață Draw No Bet. Profitul estimat este 5.0. Andyb (-5.57% yield) pariază -476 pe Over pe piață Over/Under 1.5. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 2.1 dacă este corect.

Killa Bin
Killa Bin
Clasament: 414/1280
Yield: 0.99%
Over/Under 2.25
+150 for Under
10/10
Profit estimat 15.00
FutBach
FutBach
Clasament: 661/1280
Yield: -5.13%
Draw No Bet
-200 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 5.00
Andyb
Andyb
Clasament: 687/1280
Yield: -5.57%
Over/Under 1.5
-476 for Over
10/10
Profit estimat 2.10
jkoa
jkoa
Clasament: 828/1280
Yield: -9.29%
Home Draw Away
-106 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 9.40
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1013/1280
Yield: -18.55%
Home Draw Away
-106 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 9.40
1 2

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru FC Napoli - Union Omaha după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Killa Bin, cu ODI de la 0.83 mizează 10 pe cote +150 pentru Under pe piața Over/Under 2.25. Aceasta pot să aducă 15.0 profit. Andyb (ODI: -2.14) plasează pentru a obține un profit de 2.1, punând o miză 10 pe Over (-476) pe piață Over/Under 1.5. Al treilea în clasamentul general (ODI: -2.64), FutBach a ales piața Draw No Bet plasând o miză de 10 pe cote de -200 pentru Union Omaha, estimând un profit de 5.0.

Killa Bin
Killa Bin
Clasament: 377/1280
ODI: 0.83
Over/Under 2.25
+150 for Under
10/10
Profit estimat 15.00
Andyb
Andyb
Clasament: 1133/1280
ODI: -2.14
Over/Under 1.5
-476 for Over
10/10
Profit estimat 2.10
FutBach
FutBach
Clasament: 1154/1280
ODI: -2.64
Draw No Bet
-200 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 5.00
Thanos04
Thanos04
Clasament: 1291/1280
ODI: -10.66
Home Draw Away
-106 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 9.40
jkoa
jkoa
Clasament: 1373/1280
ODI: -54.72
Home Draw Away
-106 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 9.40
1 2

Cele mai bune ponturi IA pentru FC Napoli vs Union Omaha

Ce rezultat pentru FC Napoli vs Union Omaha prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Union Omaha în piața Draw No Bet, la cota -200, cu miză de 10, de la FutBach. Un pariu pe Under (+150) în piața Over/Under 2.25 cu o miză de 10 de la Killa Bin este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Union Omaha în piața Home Draw Away, pe care Thanos04 pariază 10 la cota -106.

Draw No Bet
-200 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 5.00
Over/Under 2.25
+150 for Under
10/10
Profit estimat 15.00
Home Draw Away
-106 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 9.40
Over/Under 1.5
-476 for Over
10/10
Profit estimat 2.10
Home Draw Away
-106 for Union Omaha
10/10
Profit estimat 9.40
1 2

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci FC Napoli vs Union Omaha. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Union Omaha(cote de -106). O victorie pentru FC Napoli (+228) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+252).

1 0%
X 0%
2 100%

FC Napoli vs Union Omaha Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+150 pentru Under (Over/Under 2.25)
Pronostic 2:
Cotele de pariere-200 pentru Union Omaha (Draw No Bet)
Joacă în mod responsabil