09.07.2026 13:00 Europe UEFA Europa League 2026/2027

Dinamo Kiev - Universitatea Cluj Predicțiile și Sfaturile de pariu

Dinamo Kiev versus Universitatea Cluj se va întâmpla la ora 13:00 pe 09.07.2026.

Dynamo Kiev
Dinamo Kiev
Universitatea Cluj
Universitatea Cluj

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Dinamo Kiev vs Universitatea Cluj de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Universitatea Cluj cu cote -105 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Universitatea Cluj
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Dinamo Kiev - Universitatea Cluj după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, bonus melbet (132 în clasament) în Profitul general, prezice 5.7 în profit, mizând 6 la Universitatea Cluj (-105) pe piață Home Draw Away.

bonus melbet
Clasament: 132/1869
Profit: 51.81
Home Draw Away
-105 for Universitatea Cluj
6/10
Profit estimat 5.70

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Dinamo Kiev - Universitatea Cluj după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, bonus melbet (with 4.25% yield general) prezice să obțină 5.7 profit, mizând pe 6 la Universitatea Cluj (-105) pe piață Home Draw Away.

bonus melbet
Clasament: 545/1869
Yield: 4.25%
Home Draw Away
-105 for Universitatea Cluj
6/10
Profit estimat 5.70

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Dinamo Kiev - Universitatea Cluj după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! bonus melbet, cu ODI de la -60.02 mizează 6 pe cote -105 pentru Universitatea Cluj pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 5.7 profit.

bonus melbet
Clasament: 2019/1869
ODI: -60.02
Home Draw Away
-105 for Universitatea Cluj
6/10
Profit estimat 5.70

Cele mai bune ponturi IA pentru Dinamo Kiev vs Universitatea Cluj

Ce rezultat pentru Dinamo Kiev vs Universitatea Cluj prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Universitatea Cluj în piața Home Draw Away, la cota -105, cu miză de 6, de la bonus melbet.

Home Draw Away
-105 for Universitatea Cluj
6/10
Profit estimat 5.70

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Dinamo Kiev vs Universitatea Cluj. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Universitatea Cluj(cote de -105). O victorie pentru Dinamo Kiev (-123) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+108).

1 0%
X 0%
2 100%

Dinamo Kiev vs Universitatea Cluj Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-105 pentru Universitatea Cluj (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil