28.08.2026 07:35 China Chinese Super League 2026

Dalian Young Boy FC - Beijing Guoan FC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Dalian Young Boy FC versus Beijing Guoan FC se va întâmpla la ora 07:35 pe 28.08.2026.

Dalian Young Boy FC
Dalian Young Boy FC
Beijing Guoan FC
Beijing Guoan FC

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Dalian Young Boy FC vs Beijing Guoan FC de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Beijing Guoan FC cu cote +110 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Beijing Guoan FC
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Dalian Young Boy FC - Beijing Guoan FC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Kibetchemu (1173 în clasament) în Profitul general, prezice 11.0 în profit, mizând 10 la Beijing Guoan FC (+110) pe piață Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Clasament: 1173/1287
Profit: -110.42
Home Draw Away
+110 for Beijing Guoan FC
10/10
Profit estimat 11.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Dalian Young Boy FC - Beijing Guoan FC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Kibetchemu (with -3.77% yield general) prezice să obțină 11.0 profit, mizând pe 10 la Beijing Guoan FC (+110) pe piață Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Clasament: 615/1287
Yield: -3.77%
Home Draw Away
+110 for Beijing Guoan FC
10/10
Profit estimat 11.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Dalian Young Boy FC - Beijing Guoan FC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Kibetchemu, cu ODI de la -41.44 mizează 10 pe cote +110 pentru Beijing Guoan FC pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 11.0 profit.

Kibetchemu
Kibetchemu
Clasament: 1379/1287
ODI: -41.44
Home Draw Away
+110 for Beijing Guoan FC
10/10
Profit estimat 11.00

Cele mai bune ponturi IA pentru Dalian Young Boy FC vs Beijing Guoan FC

Ce rezultat pentru Dalian Young Boy FC vs Beijing Guoan FC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Beijing Guoan FC în piața Home Draw Away, la cota +110, cu miză de 10, de la Kibetchemu.

Home Draw Away
+110 for Beijing Guoan FC
10/10
Profit estimat 11.00

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Dalian Young Boy FC vs Beijing Guoan FC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Beijing Guoan FC(cote de +110). O victorie pentru Dalian Young Boy FC (+195) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+295).

1 0%
X 0%
2 100%

Dalian Young Boy FC vs Beijing Guoan FC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+110 pentru Beijing Guoan FC (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil