23.09.2026 10:00 Italy ATP Challenger Genova 2 2026

Dali Blanch - Matthew William Donald Predicțiile și Sfaturile de pariu

Dali Blanch versus Matthew William Donald se va întâmpla la ora 10:00 pe 23.09.2026.

Dali Blanch
Matthew William Donald

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Dali Blanch vs Matthew William Donald de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Dali Blanch cu cote -244 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Dali Blanch
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Dali Blanch - Matthew William Donald după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1745 în clasament) în Profitul general, prezice 4.1 în profit, mizând 10 la Dali Blanch (-244) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1745/1649
Profit: -25525.3
Home Away
-244 for Dali Blanch
10/10
Profit estimat 4.10

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Dali Blanch - Matthew William Donald după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -18.99% yield general) prezice să obțină 4.1 profit, mizând pe 10 la Dali Blanch (-244) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1270/1649
Yield: -18.99%
Home Away
-244 for Dali Blanch
10/10
Profit estimat 4.10

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Dali Blanch - Matthew William Donald după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -28438.8 mizează 10 pe cote -244 pentru Dali Blanch pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 4.1 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1743/1649
ODI: -28438.8
Home Away
-244 for Dali Blanch
10/10
Profit estimat 4.10

Cele mai bune ponturi IA pentru Dali Blanch vs Matthew William Donald

Ce rezultat pentru Dali Blanch vs Matthew William Donald prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Dali Blanch în piața Home Away, la cota -244, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Away
-244 for Dali Blanch
10/10
Profit estimat 4.10

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Dali Blanch vs Matthew William Donald. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Dali Blanch (odds of -244). Iar, o victorie pentru Matthew William Donald (+148) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Dali Blanch vs Matthew William Donald Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-244 pentru Dali Blanch (Home Away)
Joacă în mod responsabil