26.08.2026 13:20 United States WTA 125K Philadelphia 2026

Crawley Fiona - Ekaterina Ovcharenko Predicțiile și Sfaturile de pariu

Crawley Fiona versus Ekaterina Ovcharenko se va întâmpla la ora 13:20 pe 26.08.2026.

Crawley Fiona
Ekaterina Ovcharenko

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Crawley Fiona vs Ekaterina Ovcharenko de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Ekaterina Ovcharenko cu cote +447 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Ekaterina Ovcharenko
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Crawley Fiona - Ekaterina Ovcharenko după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, betterman (1403 în clasament) în Profitul general, prezice 4.47 în profit, mizând 1 la Ekaterina Ovcharenko (+447) pe piață Home Away.

betterman
betterman
Clasament: 1403/1264
Profit: -1871.64
Home Away
+447 for Ekaterina Ovcharenko
1/10
Profit estimat 4.47

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Crawley Fiona - Ekaterina Ovcharenko după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, betterman (with -7.03% yield general) prezice să obțină 4.47 profit, mizând pe 1 la Ekaterina Ovcharenko (+447) pe piață Home Away.

betterman
betterman
Clasament: 739/1264
Yield: -7.03%
Home Away
+447 for Ekaterina Ovcharenko
1/10
Profit estimat 4.47

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Crawley Fiona - Ekaterina Ovcharenko după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! betterman, cu ODI de la -643.69 mizează 1 pe cote +447 pentru Ekaterina Ovcharenko pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 4.47 profit.

betterman
betterman
Clasament: 1396/1264
ODI: -643.69
Home Away
+447 for Ekaterina Ovcharenko
1/10
Profit estimat 4.47

Cele mai bune ponturi IA pentru Crawley Fiona vs Ekaterina Ovcharenko

Ce rezultat pentru Crawley Fiona vs Ekaterina Ovcharenko prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Ekaterina Ovcharenko în piața Home Away, la cota +447, cu miză de 1, de la betterman.

Home Away
+447 for Ekaterina Ovcharenko
1/10
Profit estimat 4.47

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Crawley Fiona vs Ekaterina Ovcharenko. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Ekaterina Ovcharenko (odds of +447). O victorie pentru Crawley Fiona (-3333) a strâns 0% din voturi.

1 0%
2 100%

Crawley Fiona vs Ekaterina Ovcharenko Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+447 pentru Ekaterina Ovcharenko (Home Away)
Joacă în mod responsabil