30.08.2026 10:00 Brazil ITF W35 Barueri 2026

Cadence Brace - Lan Mi Predicțiile și Sfaturile de pariu

Cadence Brace versus Lan Mi se va întâmpla la ora 10:00 pe 30.08.2026.

Cadence Brace
Lan Mi

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Cadence Brace vs Lan Mi de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Lan Mi cu cote +380 din 2 de la 3 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Lan Mi
67%
2 din 3 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Cadence Brace - Lan Mi după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, oramatistis (350 în clasament) în Profitul general, prezice 25.68 în profit, mizând 6 la Lan Mi (+428) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster Poty77 (557 în clasament) pariază pe -714 pentru Cadence Brace pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 1.4. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1501 acest sezon) – abreujg78, prezice să obțină 30.4 în plus mizând 8 pe +380 pentru Lan Mi pe piață Home Away.

oramatistis
oramatistis
Clasament: 350/1341
Profit: 6.87
Home Away
+428 for Lan Mi
6/10
Profit estimat 25.68
Poty77
Clasament: 557/1341
Profit: -2.63
Home Away
-714 for Cadence Brace
10/10
Profit estimat 1.40
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1501/1341
Profit: -9798.47
Home Away
+380 for Lan Mi
8/10
Profit estimat 30.40

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Cadence Brace - Lan Mi după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, oramatistis (with 0.48% yield general) prezice să obțină 25.68 profit, mizând pe 6 la Lan Mi (+428) pe piață Home Away. Atunci, este Poty77 cu -0.26% yield. Mizează 10 pentru Cadence Brace (-714) pe piață Home Away. Profitul estimat este 1.4. abreujg78 (-20.75% yield) pariază +380 pe Lan Mi pe piață Home Away. Plasând o miză de 8, va aduce un profit de 30.4 dacă este corect.

oramatistis
oramatistis
Clasament: 461/1341
Yield: 0.48%
Home Away
+428 for Lan Mi
6/10
Profit estimat 25.68
Poty77
Clasament: 487/1341
Yield: -0.26%
Home Away
-714 for Cadence Brace
10/10
Profit estimat 1.40
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1108/1341
Yield: -20.75%
Home Away
+380 for Lan Mi
8/10
Profit estimat 30.40

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Cadence Brace - Lan Mi după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! oramatistis, cu ODI de la 19.48 mizează 6 pe cote +428 pentru Lan Mi pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 25.68 profit. Poty77 (ODI: 0.12) plasează pentru a obține un profit de 1.4, punând o miză 10 pe Cadence Brace (-714) pe piață Home Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -12349.0), abreujg78 a ales piața Home Away plasând o miză de 8 pe cote de +380 pentru Lan Mi, estimând un profit de 30.4.

oramatistis
oramatistis
Clasament: 116/1341
ODI: 19.48
Home Away
+428 for Lan Mi
6/10
Profit estimat 25.68
Poty77
Clasament: 609/1341
ODI: 0.12
Home Away
-714 for Cadence Brace
10/10
Profit estimat 1.40
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1499/1341
ODI: -12349.0
Home Away
+380 for Lan Mi
8/10
Profit estimat 30.40

Cele mai bune ponturi IA pentru Cadence Brace vs Lan Mi

Ce rezultat pentru Cadence Brace vs Lan Mi prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Lan Mi în piața Home Away, la cota +428, cu miză de 6, de la oramatistis. Un pariu pe Cadence Brace (-714) în piața Home Away cu o miză de 10 de la Poty77 este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Lan Mi în piața Home Away, pe care abreujg78 pariază 8 la cota +380.

Home Away
+428 for Lan Mi
6/10
Profit estimat 25.68
Home Away
-714 for Cadence Brace
10/10
Profit estimat 1.40
Home Away
+380 for Lan Mi
8/10
Profit estimat 30.40

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Cadence Brace vs Lan Mi. Cea mai populară predicție, cu 67% din voturile totale, este o victorie pentru Lan Mi (odds of +380). O victorie pentru Cadence Brace (-714) a strâns 33% din voturi.

1 33%
2 67%

Cadence Brace vs Lan Mi Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+428 pentru Lan Mi (Home Away)
Joacă în mod responsabil