02.07.2026 07:40 United Kingdom Wimbledon Women 2026

Amanda Anisimova - Sofia Kenin Predicțiile și Sfaturile de pariu

Amanda Anisimova versus Sofia Kenin se va întâmpla la ora 07:40 pe 02.07.2026.

Amanda Anisimova
Sofia Kenin

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Amanda Anisimova vs Sofia Kenin de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Sofia Kenin cu cote +551 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Sofia Kenin
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Amanda Anisimova - Sofia Kenin după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Royutg1 (1901 în clasament) în Profitul general, prezice 33.06 în profit, mizând 6 la Sofia Kenin (+551) pe piață Home Away.

Royutg1
Royutg1
Clasament: 1901/1796
Profit: -246.2
Home Away
+551 for Sofia Kenin
6/10
Profit estimat 33.06

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Amanda Anisimova - Sofia Kenin după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Royutg1 (with -11.6% yield general) prezice să obțină 33.06 profit, mizând pe 6 la Sofia Kenin (+551) pe piață Home Away.

Royutg1
Royutg1
Clasament: 1148/1796
Yield: -11.6%
Home Away
+551 for Sofia Kenin
6/10
Profit estimat 33.06

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Amanda Anisimova - Sofia Kenin după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Royutg1 , cu ODI de la 126.91 mizează 6 pe cote +551 pentru Sofia Kenin pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 33.06 profit.

Royutg1
Royutg1
Clasament: 35/1796
ODI: 126.91
Home Away
+551 for Sofia Kenin
6/10
Profit estimat 33.06

Cele mai bune ponturi IA pentru Amanda Anisimova vs Sofia Kenin

Ce rezultat pentru Amanda Anisimova vs Sofia Kenin prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Sofia Kenin în piața Home Away, la cota +551, cu miză de 6, de la Royutg1 .

Home Away
+551 for Sofia Kenin
6/10
Profit estimat 33.06

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Amanda Anisimova vs Sofia Kenin. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Sofia Kenin (odds of +551). O victorie pentru Amanda Anisimova (-667) a strâns 0% din voturi.

1 0%
2 100%

Amanda Anisimova vs Sofia Kenin Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+551 pentru Sofia Kenin (Home Away)
Joacă în mod responsabil