02.08.2026 12:10 Canada ATP Montreal 2026

Aleksandar Vukic - Daniel Altmaier Predicțiile și Sfaturile de pariu

Aleksandar Vukic versus Daniel Altmaier se va întâmpla la ora 12:10 pe 02.08.2026.

Aleksandar Vukic
Daniel Altmaier

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Aleksandar Vukic vs Daniel Altmaier de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Aleksandar Vukic cu cote -175 din 3 de la 3 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Aleksandar Vukic
100%
3 din 3 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Aleksandar Vukic - Daniel Altmaier după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, G-Zeven (101 în clasament) în Profitul general, prezice 6.1 în profit, mizând 10 la Aleksandar Vukic (-164) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster Serbiangreen (506 în clasament) pariază pe -175 pentru Aleksandar Vukic pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 5.7. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (535 acest sezon) – drdzo, prezice să obțină 5.7 în plus mizând 10 pe -175 pentru Aleksandar Vukic pe piață Home Away.

G-Zeven
G-Zeven
Clasament: 101/591
Profit: 19.8
Home Away
-164 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 6.10
Serbiangreen
Serbiangreen
Clasament: 506/591
Profit: -56.16
Home Away
-175 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 5.70
drdzo
drdzo
Clasament: 535/591
Profit: -239.86
Home Away
-175 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 5.70

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Aleksandar Vukic - Daniel Altmaier după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, G-Zeven (with 18.86% yield general) prezice să obțină 6.1 profit, mizând pe 10 la Aleksandar Vukic (-164) pe piață Home Away. Atunci, este Serbiangreen cu -11.63% yield. Mizează 10 pentru Aleksandar Vukic (-175) pe piață Home Away. Profitul estimat este 5.7. drdzo (-13.67% yield) pariază -175 pe Aleksandar Vukic pe piață Home Away. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 5.7 dacă este corect.

G-Zeven
G-Zeven
Clasament: 131/591
Yield: 18.86%
Home Away
-164 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 6.10
Serbiangreen
Serbiangreen
Clasament: 368/591
Yield: -11.63%
Home Away
-175 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 5.70
drdzo
drdzo
Clasament: 389/591
Yield: -13.67%
Home Away
-175 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 5.70

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Aleksandar Vukic - Daniel Altmaier după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! G-Zeven, cu ODI de la 0.05 mizează 10 pe cote -164 pentru Aleksandar Vukic pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 6.1 profit. Serbiangreen (ODI: -0.06) plasează pentru a obține un profit de 5.7, punând o miză 10 pe Aleksandar Vukic (-175) pe piață Home Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -182.04), drdzo a ales piața Home Away plasând o miză de 10 pe cote de -175 pentru Aleksandar Vukic, estimând un profit de 5.7.

G-Zeven
G-Zeven
Clasament: 219/591
ODI: 0.05
Home Away
-164 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 6.10
Serbiangreen
Serbiangreen
Clasament: 330/591
ODI: -0.06
Home Away
-175 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 5.70
drdzo
drdzo
Clasament: 535/591
ODI: -182.04
Home Away
-175 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 5.70

Cele mai bune ponturi IA pentru Aleksandar Vukic vs Daniel Altmaier

Ce rezultat pentru Aleksandar Vukic vs Daniel Altmaier prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Aleksandar Vukic în piața Home Away, la cota -164, cu miză de 10, de la G-Zeven. Un pariu pe Aleksandar Vukic (-175) în piața Home Away cu o miză de 10 de la Serbiangreen este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Aleksandar Vukic în piața Home Away, pe care drdzo pariază 10 la cota -175.

Home Away
-164 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 6.10
Home Away
-175 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 5.70
Home Away
-175 for Aleksandar Vukic
10/10
Profit estimat 5.70

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Aleksandar Vukic vs Daniel Altmaier. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Aleksandar Vukic (odds of -175). Iar, o victorie pentru Daniel Altmaier (+124) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Aleksandar Vukic vs Daniel Altmaier Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-164 pentru Aleksandar Vukic (Home Away)
Joacă în mod responsabil